Všetky kategórie
EN

Domov> Novinky

Dvojvrstvová prikrývka vám poskytne dvojitý mäkký pocit, keď ste v posteli

Čas: 2021-12-13 Počet zobrazení: 66

1

ČO JE RASCHEL DEKA?
Rašlová deka je tkaná osnovným pletacím strojom Raschel. Hotový semiš má veľmi pevný semiš, pevný, zvislý chlp na dotyk, rovnomernú hustotu semišu, nepadajúce vlasy.

NORMÁLNA VEĽKOSŤ A HMOTNOSŤ:
1.rozmer:140*190 cm, 1.5 kg
2.rozmer:150*200 cm, 2 kg, 2.5 kg
3.rozmer:180*220 cm, 3 kg
4.veľkosť:200*230 cm, 3.5 kg, 4 kg, 4.5 kg, 5 kg, 6 kg
Práve teraz máme na sklade 25 vzorov, akceptujeme aj vlastný dizajn.

KOĽKO MÔŽETE OČAKÁVAŤ, ŽE MINÚTE NA NAŠU RASCHELOVÚ DEKU
Naše rašlové prikrývky sú vyrobené z kvalitného polyesteru s dobrou detailnou potlačou alebo vzorom, ktoré by vás mali stáť od 12 do 30 USD a viac, v závislosti od veľkosti a dizajnu, ktorý si vyberiete.

NAŠA RASCHELova prikrývka často kladené otázky
Dá sa tá rašlová prikrývka prať v práčke?
A.Naše rašlové prikrývky možno prať v stroji, ale na pranie musíte použiť profesionálnu. Ak chcete rašľovú deku používať dlhšie, odporúčame prať ručne, materiál je veľmi drahý a navyše sú deky väčšinou dvojvrstvové, je to príliš ťažké.

Sú rašlové deky dostatočne veľké pre dospelých?
A. Menší pre deti a skorú zimu. Väčšie a ťažšie sa hodia do chladnej zimy, výborne sa hodia pre dospelých. Pred objednávkou skontrolujte miery, aby ste sa uistili, že dostanete prikrývku dostatočne veľkú na to, čo potrebujete.

Ak chcete vedieť viac podrobností, kontaktujte našu webovú stránku: www.kareer.com. Radi sa podelíme o náš odlišný dizajn rašľových prikrývok a poskytneme vám veľkú podporu a služby na vašej strane.