Všetky kategórie
EN

Domov> Novinky

Najlepší červený koberec

Čas: 2021-12-13 Počet zobrazení: 67

2

Červená farba znamená šťastie, šťastie a odvahu.

Niektoré poznatky o červenom koberci

Druh tkaniny
Existuje mnoho druhov látok, ktoré možno použiť na výrobu kobercov, vrátane vlny, bavlny, juty, sisalu, morskej trávy, hodvábu, syntetiky a akrylu. Pre tento koberec je vyrobený zo 45% bavlny, 55% polyesteru, ktorý je jedným z najpredávanejších na Amazone.

počty
Okrem látky by ste mali zvážiť aj líniu koberca a počet ihiel. Počet čiar je počet očiek na štvorcový palec, zatiaľ čo počet ihiel je počet slučiek v priadzi. Vyšší počet znamená kvalitnejší koberec s hustejšími a pevnejšie tkanými vláknami.

Kategórie a tvary
Bez ohľadu na to, aký druh koberca, môže byť klasifikovaný podľa rôznych účelov
Area Rugs sú typicky interiérové ​​koberce vyrobené z vlny alebo syntetických látok. Tieto koberce sú bežným akcentom v obývacích izbách, jedálňach, kanceláriách a spálňach.
Vonkajšie koberce a rohožky sú zvyčajne vyrobené zo syntetického materiálu nazývaného polypropylén. Tieto koberce sú odolné a vyrobené tak, aby vydržali vystavenie špine, dažďu a iným škodlivým prvkom.
Koberčeky do kúpeľne a kuchyne sú menšie ako koberčeky na plochu a zvyčajne sú vyrobené zo syntetických materiálov alebo materiálov podobných gume. Tieto koberce sú vyrobené tak, aby odpudzovali vodu.
Behúne sú plošné koberce s krátkou šírkou, ale veľkou dĺžkou. Zdobia chodby a schodiská.

Upozornenie:
Ak máte ďalšiu požiadavku, kliknite na www.kareer.com, v google vám pomôžeme čo najskôr.